Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (1356 entries)

en:  Check out our <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">customization guide</a> for instructions on template modifications.
lt:  Žr. mūsų <a href="%s" rel="noopener" target="_blank">tinkinimo vadovą</a>, kad gautumėte instrukcijų, kaip keisti šabloną.

en:  and
lt: ir

en:  ask the site administrator to set a different Events URL slug.
lt: kreipkitės į puslapio administratorių, kad būtų pakeistas Renginių URL trumpinys.

[ctx: "Create or Find Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
lt: Kurti arba rasti %s

[ctx: "Create or Find Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Create or Find %s
lt: Kurti arba rasti %s

[ctx: "Find a Venue", but when the word "Venue" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
lt: Rasti %1$s %2$s

[ctx: "Find an Organizer", but when the word "Organizer" is customized to something else.]
en: Find %1$s %2$s
lt: Rasti %1$s %2$s

en: %1$d new image was scheduled for import. | %1$d new images were scheduled for import.
lt[0]: %1$d naujas paveikslėlis suplanuotas importuoti
lt[1]: %1$d nauji paveikslėliai suplanuoti importuoti
lt[2]: %1$d naujų paveikslėlių suplanuota importuoti

en: %1$s %2$s iCal Feed
lt: %1$s %2$s iCal tiektuvas

en: %1$s for %2$s - %3$s
lt: %2$s - %3$s %1$s

en: %1$s from %2$s
lt: %1$s nuo %2$s

en: %1$s or %2$s
lt: %1$s arba %2$s

en: %1$s published. %2$sView %3$s
lt: %1$s paskelbtas. %2$sView %3$s

en: %1$s restored to revision from %2$s
lt: %1$s peržiūrai atkurtas iš %2$s

en: %1$s scheduled for: %2$s.
lt: %1$s šiai dienai: %2$s.

en: %1$s scheduled for: %2$s. %3$sPreview %4$s
lt: %1$s šiai dienai: %2$s. %3$sPreview %4$s

en: %1$sSometimes things just don’t work as expected. The %2$stroubleshooting page%3$s has a wealth of resources to get you back on track.%4$s
lt: %1$s Kartais dalykai tiesiog neveikia taip, kaip tikėtasi. %2$srikčių šalinimo puslapyje%3$sra daug išteklių, kad galėtumėte grįžti į kelią.%4$s

en: %d%% complete
lt: Atlikta %d%%

en: %s (post ID %d) created.
lt: %s (įrašo ID %d) sukurtas.

en: %s (post ID %d) updated.
lt: %s (įrašo ID %d) atnaujintas.

en: %s Categories
lt: %s kategorijos

en: %s Category
lt: %s kategorija

en: %s Category Link
lt: %s kategorijos nuoroda

en: %s Cost
lt: %s kaina

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
lt: Visi %s

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
lt: Visi %s

en: %s Information
lt: %s informacija

en: %s Link
lt: %s nuoroda

en: %s Name Already Exists
lt: %s vardas jau egzistuoja

en: %s Name:
lt: %s pavadinimas:

en: %s Navigation
lt: %s navigacija

en: %s Options
lt: %s parinktys

en: %s Settings
lt: %s nustatytmai

en: %s Tags:
lt: %s žymos:

en: %s Website
lt: %s tinklapis

en: %s ago
lt: prieš %s

en: %s cannot be a duplicate
lt: %s negali būti dublikatas

en: %s cannot be the same as %s.
lt: %s negali būti tas pats kaip%s

en: %s draft updated.
lt: %s juodraštis atnaujintas.

en: %s from now
lt: %s Nuo dabar

en: %s item | %s items
lt[0]: %s elementas
lt[1]: %s elementų
lt[2]: %s elementų

en: %s must be a list of valid email addresses separated by commas or semicolons.
lt: %s turi būti galiojančių el. pašto adresų, atskirtų kableliais arba kabliataškiais, sąrašas.

en: %s must be a number between 0 and 21.
lt: %s turi būti skaičius nuo 0 iki 21.

en: %s must be a number or percentage.
lt: %s turi būti skaičius arba procentas.

en: %s must be a phone number.
lt: %s turi būti telefono numeris.

en: %s must be a positive number or percent.
lt: %s turi būti teigiamas skaičius arba procentas.

en: %s must be a positive number.
lt: %s turi būti teigiamas skaičius.

en: %s must be a valid HTML color code.
lt: %s turi būti galiojantis HTML spalvos kodas.

en: %s must be a valid URL.
lt: %s turi būti veikianti nuoroda.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
lt: %s turi būti galiojantis trumpinys (skaičiai, raidės, brūkšneliai ir pabraukimai).

en: %s must be a whole number.
lt: %s turi būti sveikasis skaičius.

en: %s must be an email address.
lt: %s turi būti el. paštas.

en: %s must consist of 5 numbers.
lt: %s turi būti sudaryti iš 5 skaičių.

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
lt: %s turi sudaryti tik raidės, skaičiai, brūkšneliai, apostrofai ir tarpai.

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
lt: %s turi sudaryti tik raidės, tarpai, apostrofai ir brūkšneliai.

en: %s must contain numbers and letters only
lt: %s turi būti tik skaičiai ir raidės

en: %s must contain numbers, letters and dots only
lt: %s turi būti tik skaičiai, raidės ir taškai

en: %s must contain numbers, letters, dashes and undescores only
lt: %s turi būti tik skaičiai, raidės, brūkšneliai ir apatiniai brūkšniai

en: %s must have a value that's part of its options.
lt: %s turi turėti reikšmę, kuri yra jos pasirinkties dalis.

en: %s must not be empty
lt: %s negali būti tuščia (-as)

en: %s published.
lt: %s paskelbta.

en: %s restored to revision from %s
lt: %s atkurta į versiją iš %s

en: %s saved.
lt: %s išsaugota.

en: %s submitted.
lt: %s pateikta.

en: %s updated.
lt: %s atnaujinta.

en: (Estimated time: %1$s minute)
lt: (Preliminarus laikas: %1$s minutės)

en: (Estimated time: %1$s minutes)
lt: (Preliminarus laikas: %1$s minutė)

en: + %d More | + %d More
lt[0]: +%d daugiau
lt[1]: +%d daugiau
lt[2]: +%d daugiau

en: + Google Map
lt: + Google žemėlapis

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
lt: 0 = nutolinta; 21 = priartinta.

en: 1 year
lt: 1 metai

en: 2 years
lt: 2 metai

en: 24 hours
lt: 24 valandos

en: 3 months
lt: 3 mėnesiai

en: 3 years
lt: 3 metai

en: 6 months
lt: 6 mėnesiai

en: 72 hours
lt: 72 valandos

en: 9 months
lt: 9 mėnesiai

en: : Selected %d rows
lt: : Pasirinktos %d eilutės

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
lt: Pilnai suprojektuota ir stilizuota tema jūsų renginių puslapiams.

en: A link to a particular %s.
lt: Nuoroda į %s

[ctx: A message to indicate there are no upcoming events.]
en: There are no upcoming %1$s.
lt: Nėra artėjančių %1$s

en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta reikiamo parametro arba įvesties parametras yra neteisingame formate

en: A valid license key is required for support and updates
lt: Pagalbai ir atnaujinimams reikalingas galiojantis licencijos raktas

[ctx: Account failed to load failure message.]
en: Consumer ID failed to load, please check the value and try again.
lt: Vartotojo ID nepavyko įkelti, prašome patikrinti reikšmę ir pabandyti dar kartą.

[ctx: Actions header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: Actions header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Activate %s
lt: Aktyvuoti %s

en: Activate Event Tickets
lt: Aktvuokite renginio bilietus

en: Activate Plugin
lt: Įjungti įskiepį

en: Active
lt: Aktyvus

en: Active Users:
lt: Aktyvūs naudotojai:

en: Add %s
lt: Pridėti %s

en: Add Description...
lt: Pridėti aprašymą

en: Add Donations
lt: Pridėti aukojimus

en: Add Event & Attendee Info to WooCommerce Order Details
lt: Pridėkite informaciją apie įvykį ir dalyvius prie „WooCommerce“ užsakymo informacijos

en: Add HTML after event content
lt: Pridėti HTML po renginio turinio

en: Add HTML before event content
lt: Pridėti HTML prieš renginio turinį

en: Add New
lt: Pridėti naują

en: Add New %s
lt: Pridėti naują %s

en: Add New %s Category
lt: Pridėti naują %s kategoriją

en: Add another %s
lt: Pridėti dar vieną %s

en: Add license key
lt: Jūsų licencijos raktas:

en: Add more sources
lt: Pridėti daugiau šaltinių

en: Add to Google Calendar
lt: Pridėti prie Google kalendoriaus

en: Add to calendar
lt: Pridėti į kalendorių

en: Add to iCalendar
lt: Pridėti prie „iCalendar“.

en: Additional Content
lt: Papildomas turinys

en: Additional Functionality
lt: Papildomos funkcijos

en: Address:
lt: Adresas:

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

[ctx: Ajax error message.]
en: The provided nonce is not valid.
lt: Pateiktas nonce nėra galiojantis.

en: Alaska
lt: Aliaska

en: Albania
lt: Albanija

en: All
lt: Visi

en: All %s
lt: Visi %s

en: All %s Categories
lt: Visos %s kategorijos

en: All Day
lt: Visą dieną

en: All Day Event
lt: Visos dienos renginys

en: All Solutions
lt: Visi sprendimai

en: All day
lt: Visa diena

[ctx: All day label for event]
en: All day
lt: Visa diena

en: All items on this page were selected.
lt: Visi šio puslapio elementai buvo pasirinkti.

en: Already Installed
lt: Jau yra įdiegta

[ctx: Alt text for the Black Friday Ad]
en: %1$s Black Friday Sale for The Events Calendar plugins, add-ons and bundles.
lt: %1$s Juodojo penktadienio išpardavimas „The Events Calendar“ papildiniams, priedams ir paketams.

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: An Unknown error occurred
lt: Įvyko nežinoma klaida

[ctx: An error message that the description or user is missing when generating a key pair for Zapier.]
en: Description or User missing. Please add a description and select a user before generating a key pair.
lt: Trūksta aprašymo arba vartotojo. Prašome pridėti aprašymą ir pasirinkti vartotoją prieš generuojant rakto porą.

[ctx: An error raised in the context of an API integration.]
en: The post ID is missing from the request.
lt: Paskelbimo ID trūksta užklausoje.

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Apply
lt: Taikyti

en: Apr
lt: Bal

en: April
lt: Balandis

en: Arkansas
lt: Arkanzasas

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
lt: Kreipkitės į puslapio administratorių, kad būtų pakoreguotas  %s puslapio trumpinys

en: Attendee reports
lt: Dalyvių ataskaita

en: Aug
lt: Rgp

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Automatic imports will be paused until migration is complete.
lt: Automatinis importavimas bus pristabdytas, kol bus baigtas perkėlimas.

en: Available %s
lt: Galimas %s

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahrain
lt: Bahrainas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Brazil
lt: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: Browse Extensions
lt: Peržiūrėti plėtinius

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjus

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundija

[ctx: Button text for copying the consumer id or secret.]
en: Copy
lt: Kopijuoti

en: CSV File Formatting and Examples
lt: CSV failo formatavimas ir pavyzdžiai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Calendar of %s
lt: %s kalendorius

en: Calendar powered by %s
lt: Kalendorių sukūrė %s

en: California
lt: Kalifornija

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancelation complete.
lt: Diegimas baigtas!

en: Cancelation in progress
lt: Vykdomas atšaukimas

[ctx: Canceled label for filter bar to hide canceled events.]
en: Hide canceled events
lt: Paslėpti atšauktus renginius

[ctx: Canceled label.]
en: Canceled
lt: Atšauktas

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

[ctx: Capitalized label for the event website link.]
en: View %s Website
lt: Peržiūrėti %s svetainę

[ctx: Capitalized label for the organizer website link.]
en: View %s Website
lt: Peržiūrėti %s svetainę

[ctx: Capitalized label for the venue website link.]
en: View %s Website
lt: Peržiūrėti %s svetainę

en: Category
lt: Kategorija

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinė Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: Check out the guide
lt: Peržiūrėti gidą

en: Check to enable maps for events and venues.
lt: Pažymėkite, kad įjungti žemėlapius renginiams ir varžyboms.

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Choose File:
lt: Pasirinkti failą:

en: Choose a CSV file
lt: Pasirinkite CSV failą

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: City:
lt: Miestas:

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear Selection.
lt: Išvalyti pasirinkimą.

[ctx: Clears a Zapier endpoint queue.]
en: Clear Queue
lt: Ištrinti eile

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Click to view a Google Map
lt: Spustelėkite norėdami peržiūrėti Google žemėlapį

en: Close
lt: Uždaryti

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Kylingo) salos

en: Collect RSVPs and sell tickets
lt: Surinkite RSVP ir parduokite bilietus

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Colorado
lt: Koloradas

en: Community Events
lt: Bendruomenės renginiai

en: Community Tickets
lt: Bendruomenės bilietai

en: Comoros
lt: Komorai

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
lt: Palyginimo patikrinti nepavyko, nes nebuvo nurodyta jokia palyginimo vertė laukui %s

en: Completed!
lt: Baigta!

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Congo
lt: Kongas

en: Congo, Democratic Republic of the
lt: Demokratinė Kongo Respublika

en: Connecticut
lt: Konektikutas

[ctx: Connection authorization error for account user not loading.]
en: Selected user could not be loaded.
lt: Pasirinkto vartotojo nepavyko įkelti.

[ctx: Connection authorization error for no account name.]
en: Account is missing a name.
lt: Paskyroje trūksta pavadinimo.

[ctx: Connection authorization error for no account permissions.]
en: Account is missing permissions.
lt: Paskyroje trūksta teisių.

[ctx: Connection authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer ID is required to authorize your connection.
lt: Vartotojo ID reikalingas norint įgalinti jūsų ryšį.

[ctx: Connection authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer Secret is required to authorize your connection.
lt: Vartotojo slaptažodis reikalingas norint įgalinti jūsų ryšį.

[ctx: Connection authorization error for no user selected.]
en: Account is missing a user, please select one and try again..
lt: Paskyroje trūksta vartotojo, prašome pasirinkti vieną ir pabandyti vėl.

[ctx: Connection authorization error for the consumer secrets not matching.]
en: Consumer Secret does not match.
lt: Vartotojo slaptažodis nesutampa.

[ctx: Connection could not be deleted failure message.]
en: Connection was not deleted
lt: Ryšys nebuvo ištrintas.

[ctx: Connection deleted success message.]
en: Connection was successfully deleted
lt: Ryšys ištrintas sėkmingai.

[ctx: Connection is missing a name message.]
en: Connection is missing a name.
lt: Ryšiui trūksta vartotojo vardo.

[ctx: Connection is missing a user message.]
en: Connection is missing a user id.
lt: Ryšiui trūksta vartotojo ID

[ctx: Connection is missing information to delete failure message.]
en: Connection was not deleted, the consumer id or the API Key information were not found.
lt: Ryšys nebuvo ištrintas, nes vartotojo ID arba API rakto informacija nebuvo rasta.

[ctx: Connection is missing local id message.]
en: Connection is missing the local id.
lt: Ryšiui trūksta vietinio ID.

[ctx: Connection is missing permissions message.]
en: Connection is missing permissions.
lt: Ryšiui trūksta teisių.

[ctx: Consumer id and secret only show once help text for Zapier API.]
en: Please copy the consumer id and secret below. Once you leave the page they will no longer be available.
lt: Prašome nukopijuoti vartotojo ID ir slaptažodį žemiau. Išėjus iš puslapio, jie nebus prieinami.

en: Content Type:
lt: Turinio tipas:

en: Continue Reading
lt: Tęsti skaitymą

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

[ctx: Copy api key to clipboard instructions]
en: Press "Cmd + C" to copy
lt: Spauskite "Cmd + C" norėdami nukopijuoti

[ctx: Copy api key to clipboard success message]
en: Copied
lt: Nukopijuota

[ctx: Copy to api key clipboard button text.]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: Copy to clipboard button text.]
en: Copy to clipboard
lt: Nukopijuoti į iškarpinę

[ctx: Copy to clipboard failed message]
en: Failed to copy.
lt: Nepavyko nukopijuoti.

[ctx: Copy to clipboard instructions]
en: Press "Cmd + C" to copy
lt: Spauskite "Cmd + C" norėdami nukopijuoti

[ctx: Copy to clipboard success message]
en: Copied to Clipboard!
lt: Nukopijuota į iškarpinę!

[ctx: Copy to clipboard success message]
en: System info copied
lt: Sistemos informacija nukopijuota

en: Cost:
lt: Kaina:

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Could not save %s.
lt: Nepavyko įrašyti %s.

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
lt: Šalių sąrašas turi būti suformatuota kaip viena šalis eilutėje šiuo formatu: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.

en: Country:
lt: Šalis:

en: Create New %s
lt: Sukurti naują %s

en: Create an Event
lt: Sukurti renginį

en: Create or Find a Venue
lt: Kurti arba rasti vietą

en: Create or Find an Organizer
lt: Sukurti arba rasti organizatorių

en: Create: <%= term %>
lt: Sukurti: <%= term %>

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
lt: Kroatia (Vietinis pavadinimas: Hrvatska)

en: Cuba
lt: Kuba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Currency Symbol:
lt: Valiutos simbolis:

en: Currency symbol follows value
lt: Valiutos simbolis prieš reikšmę

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
lt: Už kainos

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
lt: Prieš kainą

en: Current Page
lt: Dabartinis puslapis

en: Custom field deleted.
lt: Pasirinktinis laukas ištrintas.

en: Custom field updated.
lt: Pasirinktinis laukas atnaujintas.

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: Date
lt: Data

en: Date & Time
lt: Data ir laikas

en: Date out of range.
lt: Data nepatenka į diapazoną.

en: Date time separator
lt: Datos laiko skirtukas

en: Date with year format
lt: Data su metų formatu

en: Date without year format
lt: Data be metų formato

en: Date:
lt: Data:

en: Dates set using the start_date/end_date, starts_*/ends_* are set to start at the specified times. The default behavior is to include the entire days.
lt: Datos, nustatytos naudojant pradžios_data/pabaigos_data, starts_*/ends_*, nustatomos taip, kad prasidėtų nurodytu laiku. Numatytoji elgsena apima visas dienas.

en: Day
lt: Diena

en: Day view
lt: Dienos peržiūra

en: Debug Bar Plugin
lt: Derinimo juostos priedas

en: Debug mode
lt: Derinimo režimas

en: Debugging
lt: Derinimas

en: Dec
lt: Gru

en: December
lt: Gruodis

en: Default Events Template
lt: Įprastas renginių šablonas

en: Default Page Template
lt: Įprastas puslapio šablonas

en: Default Styles
lt: Numatytas stilius

en: Default currency symbol
lt: Numatytasis valiutos simbolis

[ctx: Default description for integration endpoint.]
en: No description provided
lt: Aprašymo nėra

[ctx: Default error message for system info optin]
en: Something has gone wrong!
lt: Kažkas nepavyko

en: Default stylesheet used for events templates
lt: Naudojamas įprastas stilius renginių šablonams

en: Default view
lt: Numatytoji peržiūra

en: Delaware
lt: Delaveras

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Permanently
lt: Ištrinti visam laikui

en: Delete this
lt: Ištrinti šitai

en: Denmark
lt: Danija

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta reikiamo parametro arba įvesties parametras yra neteisingame formate

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new attendee queue.
lt: Grąžina sėkmingą naujo dalyvio laukimo patikrinimą.

[ctx: Description for the Power Automate Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Power Automate ryšį.

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the canceled event queue.
lt: Grąžina sėkmingą atšaukto renginio eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Power Automate Canceled Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Power Automate ryšį.

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new checkin queue.
lt: Grąžina sėkmingą naujo prisijungimo eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Power Automate Checkin REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Power Automate ryšį.

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
lt: Grąžina naujo įvykio sukūrimą.

[ctx: Description for the Power Automate Create Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Power Automate ryšį.

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
lt: Grąžina sėkmingą naujo renginio eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Power Automate New Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Power Automate ryšį.

[ctx: Description for the Power Automate Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Power Automate Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
lt: Grąžina sėkmingą naujo renginio eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the refunded orders queue.
lt: Grąžina sėkmingą atnaujintų grąžintų užsakymų eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Power Automate Refunded Order REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Power Automate ryšį.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated attendee queue.
lt: Grąžina sėkmingą atnaujinto dalyvių eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas suteikti teisę prisijungti prie Power Automate.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated event queue.
lt: Grąžina sėkmingą atnaujinto įvykio laukimo patikrinimą.

[ctx: Description for the Power Automate Updated Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Power Automate connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Power Automate ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new attendee queue.
lt: Grąžina sėkmingą naujo dalyvio laukimo patikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the canceled event queue.
lt: Grąžina sėkmingą atšaukto renginio eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Canceled Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new checkin queue.
lt: Grąžina sėkmingą naujo prisijungimo eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Checkin REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
lt: Grąžina naujo įvykio sukūrimą.

[ctx: Description for the Zapier Create Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find attendee archive.
lt: Grąžina sėkmingą dalyvio archyvo paieškos patikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Find Attendees REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find event archive.
lt: Grąžina sėkmingą įvykio archyvo paieškos patikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Find Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format.
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the find ticket archive.
lt: Grąžina sėkmingą bilietų archyvo paieškos patikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Find Tickets REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
lt: Grąžina sėkmingą naujo renginio eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier New Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the new event queue.
lt: Grąžina sėkmingą naujo renginio eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the refunded orders queue.
lt: Grąžina sėkmingą grąžintų užsakymų laukimo patikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Refunded Order REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns creation of a new event.
lt: Grąžina naujo įvykio sukūrimą.

[ctx: Description for the Zapier Update Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated attendee queue.
lt: Grąžina sėkmingą atnaujinto dalyvių eilės tikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Updated Attendee REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint missing a required parameter.]
en: A required parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo parametro arba įvesties parametras neteisingame formate.

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint on a successful return.]
en: Returns successful checking of the updated event queue.
lt: Grąžina sėkmingą atnaujinto įvykio laukimo patikrinimą.

[ctx: Description for the Zapier Updated Event REST endpoint required parameter.]
en: The access token to authorize Zapier connection.
lt: Prieigos raktas, skirtas autorizuoti Zapier ryšį.

en: Details
lt: Informacija

en: Disable the event search bar
lt: Išjungti renginio paieškos juostą

[ctx: Disables a Zapier endpoint queue.]
en: Disable
lt: Išjungti

[ctx: Disables a integration endpoint queue.]
en: Disable
lt: Išjungti

en: Display
lt: Rodymas

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for attendees.]
en: Attendees
lt: Dalyviai

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for canceled events.]
en: Canceled Events
lt: Atšaukti renginiai

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for checkins.]
en: Checkins
lt: Prisijungimai

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for new events.]
en: New Events
lt: Nauji renginiai

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for refunded ticket orders.]
en: Refunded Orders
lt: Grąžinti užsakymai

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for ticket orders.]
en: Orders
lt: Užsakymai

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint for updated events.]
en: Updated Events
lt: Atnaujinti renginiai

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint.]
en: Create Events
lt: Sukurti renginį

[ctx: Display name of the Power Automate endpoint.]
en: Updated Attendees
lt: Atnaujinti dalyviai

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for authorization.]
en: Authorize
lt: Autorizuoti

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for canceled events.]
en: Canceled Events
lt: Atšaukti renginiai

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for checkins.]
en: Checkins
lt: Prisijungimai

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for new attendees.]
en: Attendees
lt: Dalyviai

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for new events.]
en: New Events
lt: Nauji renginiai

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for refunded ticket orders.]
en: Refunded Orders
lt: Grąžinti užsakymai

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for ticket orders.]
en: Orders
lt: Užsakymai

[ctx: Display name of the Zapier endpoint for updated events.]
en: Updated Events
lt: Atnaujinti renginiai

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Create Events
lt: Sukurti renginį

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Attendees
lt: Rasti dalyvius

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Events
lt: Rasti renginius

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Find Tickets/RSVPs
lt: Rasti bilietus/RSVP

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Update Events
lt: Atnaujinti renginiai

[ctx: Display name of the Zapier endpoint.]
en: Updated Attendees
lt: Atnaujinti dalyviai

en: District of Columbia
lt: Kolumbijos rajonas

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Do Not Import
lt: Neimportuoti

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Done
lt: Įvykdyta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download .ics file
lt: Parsisiųsti .ics failą

en: Download report
lt: Parsisiųsti ataskaitą

en: Duplicate events
lt: Dubliuoti renginius

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Edit
lt: Koreguoti

en: Edit %s
lt: Koreguoti %s

en: Edit %s Category
lt: Koreguoti %s kategoriją

en: Edit Venue
lt: Keisti vietą

en: Editing
lt: Koreguoti

en: Egypt
lt: Egiptas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Email
lt: El.paštas

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Enable Time Zone support
lt: Įjungti laiko juostos palaikymą

en: Enable comments on event pages.
lt: Rodyti komentarus renginio puslapyje

en: Enable event views
lt: Įjungti renginių peržiūras

en: Enable the Month View Cache
lt: Įjungti mėnesio peržiūros talpyklą

en: Enabled
lt: Įjungtas

[ctx: Enables a Zapier endpoint.]
en: Enable
lt: Įgalinti

[ctx: Enables a integration endpoint.]
en: Enable
lt: Įgalinti

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: End of day cutoff
lt: Dienos pabaigos uždarymas

en: End:
lt: Pabaiga:

[ctx: Endpoint has been cleared success message.]
en: Endpoint was successfully cleared.
lt: Galinis taškas buvo sėkmingai išvalytas.

[ctx: Endpoint has been disabled success message.]
en: Endpoint was successfully disabled.
lt: Galinis taškas buvo sėkmingai išjungtas.

[ctx: Endpoint has been enabled success message.]
en: Endpoint was successfully enabled
lt: Galinis taškas buvo sėkmingai įgalintas.

[ctx: Endpoint id is missing information to clear it.]
en: Endpoint was not cleared, the endpoint id was not found.
lt: Galinis taškas nebuvo išvalytas, nes galinio taško ID nebuvo rasta.

[ctx: Endpoint id is missing information to disable it.]
en: Endpoint was not disabled, the endpoint id was not found.
lt: Galinis taškas nebuvo išjungtas, nes galinio taško ID nebuvo rasta.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not cleared as it could not be loaded.
lt: Galinis taškas nebuvo išvalytas, nes jis nepavyko įkelti.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not disabled as it could not be loaded.
lt: Galinis taškas nebuvo išjungtas, nes jis nepavyko įkelti.

[ctx: Endpoint was not loaded failure message.]
en: Endpoint was not loaded.
lt: Galinis taškas nebuvo įkeltas.

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
lt: Įveskite 0, jeigu %s yra nemokamas, arba palikite tuščią, norėdami paslėpti lauką.

en: Enter the format to use for dates that show a month and year only. Used on month view. Example: %1$s
lt: Įveskite datos formatą tik mėnesiui ir metams rodyti. Naudojamas mėnesio rodyme. Pavizdys: %1$s

en: Enter the format to use for displaying dates with the year. Used when showing an event from a future year. Example: %1$s
lt: Įveskite formatą, skirtą datos be metų rodymui. Naudojama, kai rodomas einamųjų metų renginys. Pavizdys: %1$s

en: Enter the format to use for displaying dates without a year. Used when showing an event from the current year. Example: %1$s
lt: Įveskite formatą, skirtą datos be metų rodymui. Naudojama, kai rodomas einamųjų metų renginys. Pavizdys: %1$s

en: Enter the separator that will be placed between the date and time, when both are shown.
lt: Įveskite skirtuką kuris bus įdėtas tarp datos ir laiko kai abu jie bus rodomi.

en: Enter the separator that will be used between the start and end time of an event.
lt: Įveskite skirtuką kuris bus naudojamas tarp renginio pradžios laiko ir pabaigos.

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Error
lt: Klaida

[ctx: Error code label for system info optin]
en: Code:
lt: Kodas:

[ctx: Error status label for system info optin]
en: Status:
lt: Būsena:

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Event
lt: Renginys

en: Event Add-Ons
lt: Renginio papildiniai

en: Event Category
lt: Renginio kategorija

en: Event Cost
lt: Renginio kaina

en: Event Currency Position
lt: Renginio valiutos simbolio pozicija

en: Event Currency Symbol
lt: Renginio valiutos simbolis

en: Event Date and Time
lt: Renginio data ir laikas

en: Event Date:
lt: Renginio data:

en: Event Description
lt: Renginio aprašymas

en: Event End Date
lt: Renginio pabaigos data

en: Event End Time
lt: Renginio pabaigos laikas

en: Event Excerpt
lt: Renginio ištrauka

en: Event Name
lt: Renginio pavadinimas

en: Event Settings
lt: Renginių nustatymai

en: Event Show Map
lt: Renginio žemėlapio rodymas

en: Event Show Map Link
lt: Renginio žemėlapio rodymo nuoroda

en: Event Start Date
lt: Renginio pradžios data

en: Event Start Time
lt: Renginio pradžios laikas

[ctx: Event State of being Online only checkbox label]
en: Mark as an online event
lt: Pažymėti kaip internetinį renginį

en: Event Tags
lt: Renginio žymos

en: Event Tickets
lt: Renginio bilietai

en: Event Tickets Plus
lt: Renginio bilietai plius

en: Event Time Zone
lt: Renginio laiko zona

en: Event Title
lt: Renginio pavadinimas

en: Event Venue Name
lt: Renginio vietos pavadinimas

en: Event Website
lt: Renginio internetinė svetainė

[ctx: Event status label the select field]
en: Set status:
lt: Nustatyti būseną:

[ctx: Event status label.]
en: Event Status
lt: Renginio būsena

en: Event submissions and automatic imports will be paused until migration is complete.
lt: Įvykių pateikimas ir automatinis importavimas bus pristabdytas, kol bus baigtas perkėlimas.

en: Event submissions will be paused until migration is complete.
lt: Įvykių pateikimas bus pristabdytas, kol bus baigtas perkėlimas.

en: Eventbrite Tickets
lt: Eventbrite bilietai

en: Events
lt: Renginiai

en: Events Calendar PRO
lt: Renginių kalendorius PRO

en: Events Calendar Pro
lt: Renginių kalendorius Pro

en: Events Import
lt: Renginių importavimas

en: Events Tickets
lt: Renginių bilietai

en: Events URL slug
lt: Renginių URL trumpinys

en: Events template
lt: Renginių šablonas

en: Events that end after the specified date
lt: Įvykiai, kurie baigiasi po nurodytos datos

en: Events that end before the specified date
lt: Renginiai įvyksiantys iki pasirinkto laiko

en: Events that end on the specified date
lt: Renginiai įvyksiantys pasirinktu laiku

en: Events that start on the specified date
lt: Renginiai prasidėsiantys pasirinktu laiku

en: Export %s
lt: Eksportuoti %s

en: Export Events
lt: Eksportuoti renginius

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: FREE
lt: NEMOKAMA

en: Facebook Events
lt: Facebook renginiai

en: Failed to import record in row %d.
lt: Nepavyko importuoti įrašo eilutėje %d.

en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Falklando salos (Malvinų)

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Featured
lt: Siūloma

en: Features overview
lt: Funkcijų apžvalga

en: Feb
lt: Vas

en: February
lt: Vasaris

en: Field ID:
lt: Lauko ID:

en: Fiji
lt: Fidžis

en: Filter Bar
lt: Filtrai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Find %s
lt: Rasti  %s

en: Find a Venue
lt: Rasti vietą

en: Find an Organizer
lt: Rasti organizatorių

en: Finding & extending your calendar.
lt: Rasti ir praplėsti savo kalendorių.

en: Finding your calendar.
lt: Rasti savo kalendorių.

en: Finland
lt: Suomija

en: First Steps
lt: Pirmieji žingsniai

en: First page
lt: Pirmasis puslapis

en: For you, Jack!
lt: Tau, Jack!

en: France
lt: Prancūzija

en: Free
lt: Nemokama

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos pietinės teritorijos

en: Fri
lt: Pn

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: General
lt: Bendras

[ctx: Generate a Zapier API Key pair.]
en: Generate
lt: Generuoti

en: Germany
lt: Vokietija

en: Getting Started Guide
lt: Pradžios gidas

en: Getting started guide
lt: Darbo pradžios vadovas

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Go to WordPress Updates page
lt: Eiti į WordPress atnaujinimų puslapį

en: Go to plugins page
lt: Eiti į įskiepių puslapį

en: Google Calendar
lt: Google kalendorius

en: Google Maps API
lt: Google žemėlapių API sąsaja

en: Google Maps default zoom level
lt: Google žemėlapio numatytas priartinimo lygis

en: Google maps iframe displaying the address to %s
lt: „Google“ žemėlapių „iframe“, rodantis adresą į %s

en: Got it
lt: Supratau

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Has %s
lt: Turi %s

en: Has featured %s
lt: Turi rekomenduojamą %s

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
lt: Turite renginį, veikianti po vidurnakčio? Pasirinkite laiką, po to įvykio pabaigos, kad nerodytumėte renginio kitą dieną kalendoriuje.

en: Having trouble?
lt: Turite bėdų?

en: Hawaii
lt: Havajai

en: Heard and McDonald Islands
lt: Herdo ir Makdonaldo salos

en: Hello,
lt: Labas,

en: Help
lt: Pagalba

en: Help page?
lt: Pagalbos puslapis?

en: Helpful Resources
lt: Naudingi šaltiniai

en: Here is the iCal feed URL for your events:
lt: Čia yra iCal tiekimo URL jūsų renginiams:

en: Hide
lt: Slėpti

en: Hide & Ignore
lt: Paslėpti & Ignoruoti

en: Hide Filters
lt: Slėpti filtrus

en: Hide From %s Listings
lt: Paslėpti nuo %s sąrašo

en: Hide the following settings tabs on every site:
lt: Slėpti šiuos parametrų skirtukus kiekvienoje svetainėje:

en: Hide the search field on all views.
lt: Slėpti paieškos lauką visuose rodiniuose.

en: History
lt: Istorija

en: Holy See (Vatican City State)
lt: Šventasis Sostas (Vatikano Miesto Valstybė)

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Hungary
lt: Vengrija

en: I'm not ready
lt: Aš nepasiruošęs

en: Iceland
lt: Islandija

en: Idaho
lt: Aidahas

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lt: Jei jūs susipažinęs su HTML, galite pridėti  papildomą kodą po renginio šablono. Kai kurios temos gali reikalauti to, kad pagelbėtų su stiliumi ir išdėstymu.

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
lt: Jei jūs susipažinęs su HTML, galite pridėti  papildomą kodą prieš renginio šabloną. Kai kurios temos gali reikalauti to, kad pagelbėtų su stiliumi ir išdėstymu.

en: If you’re enjoying The Events Calendar, give us kudos by including a link in the footer of calendar views. It really helps us a lot.
lt: Jei jums patinka įvykių kalendorius, pagirkite mus įtraukdami nuorodą į kalendoriaus rodinių poraštę. Tai mums tikrai labai padeda.

en: Ignored
lt: Ignoruoti

en: Illinois
lt: Ilinojus

en: Import
lt: Importuoti

en: Import Type:
lt: Importavimo tipas:

en: Import complete!
lt: Importavimas baigtas!

en: Import events from Meetup, Eventbrite, iCal, Google Calendar, and more.
lt: Importuokite įvykius iš „Meetup“, „Eventbrite“, „iCal“, „Google“ kalendoriaus ir kt.

en: Import events with Event Aggregator
lt: Importuokite įvykius naudodami įvykių kaupimo priemonę

en: Importing Calendar Data From a CSV File
lt: Kalendoriaus duomenų importavimas iš CSV failo

en: Include events in main blog loop
lt: Įtraukti renginius į pagrindinį pasikartojantį blog'ą

en: Includes
lt: apima

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Initializing Tribe Events on %s
lt: Inicijuojami Tribe Renginiai %s

en: Install %s
lt: Įdiegti %s

en: Install Event Tickets
lt: Įdiegti renginių bilietus

en: Install Plugin
lt: Įdiegti įskiepį

[ctx: Integrations section header]
en: Integrations
lt: Integracijos

en: Invalid field type specified
lt: Nurodytas neleistinas lauko tipas

en: Invalid or incomplete field passed
lt: Neleistinas arba nebaigtas laukas praėjo

en: Iowa
lt: Ajova

en: Iran, Islamic Republic of
lt: Irano Islamo Respublika

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Italy
lt: Italija

[ctx: JWT access_token issuer does not match with this server error message.]
en: Access_token issuer does not match with this server.
lt: Prieigos rakto išdavėjas nesutampa su šiuo serveriu.

[ctx: JWT access_token s missing data error message.]
en: Access_token is missing data.
lt: Prieigos rakte trūksta duomenų.

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Jan
lt: Sau

en: January
lt: Sausis

en: Japan
lt: Japonija

[ctx: Joined plugin list, last after the "and" separator.]
en: %1$s and %2$s
lt: %1$s ir %2$s

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Jul
lt: Lie

en: July
lt: Liepa

en: Jump to the %1$snext upcoming %2$s%3$s.
lt: Peršokti į %1$ssekantį artėjantį %2$s%3$s.

en: Jun
lt: Bir

en: June
lt: Birželis

en: Justified
lt: Sulygiuota

en: Kansas
lt: Kanzasas

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kentucky
lt: Kentukis

en: Kenya
lt: Kenija

en: Keyword(s)
lt: Raktažodžiai

en: Keywords:
lt: Raktažodžiai

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Knowledgebase
lt: Žinių bazė

en: Korea, Democratic People's Republic of
lt: Demokratinė Korėjos Liaudies Respublika

en: Korea, Republic of
lt: Korėjos Respublika

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

[ctx: Label for event status reason field]
en: Reason (optional)
lt: Priežastys (nebūtina nurodyti)

[ctx: Label for live stream URL field]
en: Live Stream URL
lt: Tiesioginės transliacijos URL

[ctx: Label for option to leave transparent (default).]
en: Transparent.
lt: Permatomas

[ctx: Label for option to use default TEC fonts.]
en: Default
lt: Numatytieji

[ctx: Label for option to use the accent color (default). Links to the accent color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
lt: Naudokite <a href="%1$s">akcentinę spalvą</a>

[ctx: Label for option to use the accent color. Links to the accent color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">Accent Color</a>
lt: Naudokite <a href="%1$s">akcentinę spalvą</a>

[ctx: Label for option to use the event background color. Links to the event background color setting.]
en: Use the <a href="%1$s">General Background Color</a>
lt: Naudokite <a href="%1$s">bendrą fono spalvą</a>

[ctx: Label for option to use the events background color. Links to the background color setting.]
en: Use the Calendar <a href="%1$s">Background Color</a>
lt: Naudoti kalendoriaus <a href="%1$s">fono spalvą</a>

[ctx: Label for option to use theme fonts.]
en: Inherit theme font(s)
lt: Naudoti temos šriftus

[ctx: Label for the Community tab.]
en: Community
lt: Bendruomenė

[ctx: Label for the Filters tab.]
en: Filters
lt: Filtrai

[ctx: Label for the Map View checkbox.]
en: Map
lt: Žemėlapis

[ctx: Label for the Photo View checkbox.]
en: Photo
lt: Nuotrauka

[ctx: Label for the Summary View checkbox.]
en: Summary
lt: Santrauka

[ctx: Label for the Week View checkbox.]
en: Week
lt: Savaitė

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint name.]
en: Name
lt: Vardas

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboards endpoint last access.]
en: Last Access
lt: Paskutinė prieiga

[ctx: Label for the Zapier Endpoint Dashboards endpoint queue.]
en: Queue
lt: Eilė

[ctx: Label for the consumer id of the API Key for Zapier.]
en: Consumer ID
lt: Vartotojo ID

[ctx: Label for the consumer secret of the API Key for Zapier.]
en: Consumer Secret
lt: Vartotojo slaptažodis

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint last access.]
en: Last Access
lt: Paskutinė prieiga

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue status.]
en: none
lt: nėra

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue status.]
en: ready
lt: paruošta

[ctx: Label for the integration endpoint Dashboards endpoint queue.]
en: Queue
lt: Eilė

[ctx: Label for the integration endpoint dashboard endpoint name.]
en: Name
lt: Vardas

[ctx: Label for the last access of the API Key for Zapier.]
en: Last Access
lt: Paskutinė prieiga

[ctx: Label for the name of the API Key for Zapier.]
en: Description
lt: Aprašymas

[ctx: Label for the permissions of the API Key for Zapier.]
en: Permissions
lt: Leidimai

[ctx: Label for the user of the API Key for Zapier.]
en: User
lt: Vartotojas

en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laoso Liaudies Demokratinė Respublika

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Last Access
lt: Paskutinė prieiga

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Last Access
lt: Paskutinė prieiga

[ctx: Last Access header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Queue
lt: Eilė

en: Last Import:
lt: Paskutinis importas:

en: Last page
lt: Paskutinis puslapis

en: Latest Past %s
lt: Paskutiniai įvykę %s

en: Latest Version:
lt: Naujausia versija:

en: Latvia
lt: Latvija

en: Learn More
lt: Daugiau

en: Learn more
lt: Sužinokite daugiau

en: Learn more.
lt: Sužinoti daugiau.

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Let's go!
lt: Pirmyn!

en: Liberia
lt: Liberija

en: Libya
lt: Libija

en: License Key
lt: Licencijavimo raktas

en: License key(s) updated.
lt: Licencijavimo raktas(ai) atnaujintas(i).

en: Licenses
lt: Licencijos

[ctx: Licenses section header]
en: Licenses
lt: Licencijos

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Link Target
lt: Nuorodų tikslas

en: Links
lt: Nuorodos

en: List view
lt: Sąrašo peržiūra

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Loading %s
lt: %s kraunami

en: Loading...
lt: Įkeliama..

en: Location:
lt: Vieta:

en: Looking for Something Special?
lt: Ieškote kažko specialaus?

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
lt: Ieškote papildomų funkcijų, įskaitant besikartojančių renginių, pasirinktinių meta, bendruomenės renginių, bilietų pardavimo ir daugiau?

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
lt: Ieškote papildomų funkcijų, įskaitant besikartojančių renginių, bilietų pardavimo, viešai pateikiamų renginių, naujų atvaizdavimų ir daugiau?

en: Louisiana
lt: Luisiana

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Macau
lt: Makao

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Maine
lt: Meinas

en: Maintenance
lt: Priežiūra

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Manage
lt: Valdymas

en: Maps
lt: Žemėlapis

en: Mar
lt: Kov

en: March
lt: Kovas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Maryland
lt: Merilendas

en: Massachusetts
lt: Masačiusetsas

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: May
lt: Geg

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Merge Duplicates
lt: Sujungti dublikatus

en: Merge duplicate Venues &amp; Organizers
lt: Dubliuoti vietas ir organizatorius

[ctx: Message notifying users they need to upgrade PHP]
en: Starting February 2023, %1$s will require PHP 7.4 or later. Currently, your site is using PHP version %2$s. Please update to a newer version. %3$sRead more%4$s.
lt: Nuo 2023 m. vasario mėn. %1$s reikės PHP 7.4 ar naujesnės versijos. Šiuo metu jūsų svetainė naudoja PHP %2$s versiją. Prašome atnaujinti į naujesnę versiją. %3$sSkaityti daugiau%4$s.

[ctx: Meta box title for the Event Status]
en: Events Status
lt: Renginio būsena

en: Method
lt: Metodas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Michigan
lt: Mičiganas

en: Micronesia, Federated States of
lt: Mikronezijos Federacinės Valstijos

en: Migration canceled
lt: Migracija atšaukta

en: Migration failed
lt: Migracija nepavyko

en: Migration help
lt: Perkelimo pagalba

en: Minnesota
lt: Minesota

en: Missing access token.
lt: Trūksta prieigos rakto.

[ctx: Missing dependency message in the settings.]
en:  plugin.
lt:  įskiepas.

[ctx: Missing dependency message in the settings.]
en: Missing
lt: Trūksta

en: Missing required argument: %s
lt: Trūksta būtino argumento: %s

en: Missing required fields in row %d.
lt: Trūksta reikalaujamų laukų eilutėje %d.

en: Mississippi
lt: Misisipė

en: Missouri
lt: Misūris

en: Moldova, Republic of
lt: Moldovos Respublika

en: Mon
lt: Pr

en: Monaco
lt: Monakas

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montenegro
lt: Montenegras

en: Month View
lt: Mėnesio peržiūra

en: Month and year format
lt: Mėnesio ir metų formatas

en: Month view events per day
lt: Mėnesio renginių peržiūra per dieną

en: Month view tooltip
lt: Mėnesio peržiūra

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: More...
lt: Daugiau...

en: Morocco
lt: Marokas

en: Most issues are caused by conflicts with the theme or other plugins. Follow these steps as a first point of action. %s
lt: Bendrinkite savo sistemos informaciją.Dauguma problemų kyla dėl konfliktų su tema ar kitais papildiniais. Atlikite šiuos veiksmus kaip pirmąjį veiksmą. %s

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: My %s
lt: Mano %s

en: Myanmar
lt: Mianmaras

[ctx: Name header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Name
lt: Vardas

[ctx: Name header label for the settings listing of Zapier Endpoints.]
en: Name
lt: Vardas

[ctx: Name of missing dependency for Endpoint.]
en: Event Tickets
lt: Renginio bilietai

[ctx: Name of missing dependency for Endpoint.]
en: The Events Calendar
lt: Renginių kalendorius

[ctx: Name of the Event Tickets Zapier app.]
en: Event Tickets App
lt: Renginio bilietai

[ctx: Name of the Event Tickets integration app.]
en: Event Tickets App
lt: Renginio bilietai

[ctx: Name of the Events Calendar Zapier app.]
en: The Events Calendar App
lt: Renginių kalendorius

[ctx: Name of the Events Calendar integration app.]
en: The Events Calendar App
lt: Renginių kalndorius

en: Namibia
lt: Namibija

en: Need assistance? You can find more information here:
lt: Reikia pagalbos? Daugiau informacijos rasite čia:

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Olandija

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Settings
lt: Tinklo parametrai

en: New %s
lt: Naujas %s

en: New %s Category Name
lt: Naujas %s kategorijos pavadinimas

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Hampshire
lt: Naujasis Hampšyras

en: New Jersey
lt: Naujasis Džersis

en: New Mexico
lt: Naujoji Meksika

en: New York
lt: Niujorkas

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: News For Events Users
lt: Naujienos renginių vartotojams

en: News and Tutorials
lt: Naujienos ir konsultacijos

en: News from The Events Calendar
lt: Renginių kalendoriaus naujienos

en: Next
lt: Kitas

en: Next %1$s
lt: Pirmyn %1$s

en: Next Day
lt: Kita diena

en: Next day
lt: Kita diena

en: Next month
lt: Kitas mėnuo

en: Next month, %1$s
lt: Kitas mėnuo %1$s

en: Next page
lt: Kitas puslapis

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niue salos

en: No %1$s scheduled for %2$s.
lt: Nėra %1$s šiai dienai %2$s.

en: No %1$s scheduled for %2$s. %3$s
lt: Nėra %1$s šiai dienai %2$s. %3$s

en: No %s found
lt: Jokių %s nerasta

en: No %s found in Trash
lt: Jokių %s šiukšliadėžėje nerasta

en: No checkbox options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas varnele

en: No description provided
lt: Aprašymo nėra

en: No file chosen
lt: Neparinktas joks failas

en: No importer defined for %s
lt: Joks importuotojas nenustatytas % s

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
lt: Kategorijoje %2$s %1$s nesuplanuoti. Norėdami sužinoti, kokie %3$s suplanuoti, pasirinkite peržiūrą "Visas kalendorius".

en: No matching records found
lt: Nerasta atitinkančių įrašų

en: No previous %s
lt: Įvykę %s nerasti

en: No radio options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas taškeliu

en: No saved %s exists.
lt: Išsaugotų %s neegzistuoja.

en: No select options specified
lt: Nenurodytas joks pasirinkimas

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
lt: Artimiausiu metu kategorijoje %2$s %1$s nesuplanuoti. Peržiūrėkite artėjančius šios kategorijos %3$s arba pasirinkite peržiūrą "Visas kalendorius".

en: Non-existant field validation function passed
lt: Neegzistuojančio lauko patvirtinimo funkcija praėjo

en: None of your settings were saved. Please try again.
lt: Nė vienas iš jūsų nustatymų nebuvo įrašytas. Bandykite dar kartą.

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: North Carolina
lt: Šiaurės Karolina

en: North Dakota
lt: Šiaurės Dakota

en: Northern Mariana Islands
lt: Marianos šiaurinės salos

en: Norway
lt: Norvegija

[ctx: Notice message after updating plugins to the merged version.]
en: Thanks for upgrading %1$s now with even more value! Learn more about the latest changes %2$shere%3$s.
lt: Ačiū, kad atnaujinote %1$s, dabar su dar daugiau vertės! Sužinokite daugiau apie naujausius pokyčius %2$s šiame puslapyje%3$s.

en: Nov
lt: Lap

en: November
lt: Lapkritis

[ctx: Number of events awaiting migration]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
lt: %1$s%2$d%3$s laukia perkėlimo

[ctx: Number of events awaiting preview]
en: %1$s%2$d%3$s remaining
lt: %1$s%2$d%3$s laukia peržiūros

[ctx: Number of events migrated]
en: %1$s%2$d%3$s events migrated
lt: %1$s%2$d%3$s renginiai perkelti

[ctx: Number of events previewed]
en: %1$s%2$d%3$s events previewed
lt: %1$s%2$d%3$s renginiai peržiūrėti

en: Number of events to show per page
lt: Rodyti renginių skaičių viename puslapyje

en: Oct
lt: Spa

en: October
lt: Spalis

en: Ohio
lt: Ohajas

en: Okay
lt: Gerai

en: Oman
lt: Omanas

en: Once Every 30 Mins
lt: Kartą per 30 minučių

en: One month
lt: Vienas mėnesis

en: One more thing left to do...
lt: Dar liko padaryti...

en: One week
lt: Viena savaitė

en: Ongoing
lt: Tebevykstantis

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
lt: Tik yra pakankamai css, kad pasiekti sudėtingus maketus kaip kalendoriaus ir savaitės rodinius.

en: Open a ticket
lt: Atidarykite bilietą

en: Open settings navigation
lt: Atidarykite nustatymų naršymą

en: Oregon
lt: Oregonas

en: Organizer
lt: Organizatorius

en: Organizer Description
lt: Organizatoriaus aprašymas

en: Organizer Email
lt: Organizatoriaus el. paštas

en: Organizer Name
lt: Organizatoriaus pavadinimas

en: Organizer Phone
lt: Organizatoriaus telefono nr.

en: Organizer Website
lt: Organizatoriaus svetainė

en: Organizers
lt: Organizatoriai

en: Origin:
lt: Kilmė:

en: PSST... Want a Discount?
lt: PSST... Norite nuolaidos?

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Parent %s Category
lt: Tėvinio %s kategorija

en: Parent %s Category:
lt: Tėvinio %s kategorija:

en: Past %1$s from %2$s
lt: %2$s %1$s

en: Past %s
lt: Įvykę %s

en: Pennsylvania
lt: Pensilvania

[ctx: Permissions header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: Permissions
lt: Leidimai

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Phone Number
lt: Telefono numeris

en: Phone:
lt: Telefonas:

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Please log in to continue
lt: Prašome prisijungti, kad tęstumėte

en: Please wait while time zone data is added to your events.
lt: Palaukite, kol laiko juostos duomenys bus pridėti prie renginių informacijos.

[ctx: Plugin A "and" Plugin B]
en:  and
lt:  ir

en: Plugin Active
lt: Papildinys aktyvus

en: Plugin Inactive
lt: Papildinys neaktyvus

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Postal Code:
lt: Pašto kodas:

[ctx: Postponed label]
en: Postponed
lt: Atidėtas

[ctx: Postponed label for filter bar to hide postponed events.]
en: Hide postponed events
lt: Paslėpti atkeltus renginius

[ctx: Power Automate API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the create events endpoint, please us a POST request.
lt: GET atsakymai nėra priimami įvykio kūrimo pabaigoje, prašome naudoti POST užklausą.

[ctx: Power Automate Connection save message.]
en: Power Automate Connection saved.
lt: Power Automate ryšys išsaugotas.

en: Premium Add-Ons
lt: Premium papildiniai

[ctx: Prepare deprecation of legacy views.]
en: test and prepare your site
lt: išbandykite ir paruoškite savo svetainę

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Preview completed
lt: Peržiūra baigta

en: Preview: <a href="%1$s">%2$s</a>
lt: Peržiūrėti: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Previous
lt: Prieš tai

en: Previous %1$s
lt: Atgal %1$s

en: Previous Day
lt: Praėjusi diena

en: Previous day
lt: Buvusi diena

en: Previous month
lt: Buvęs mėnuo

en: Previous month, %1$s
lt: Praėjęs mėnuo, %1$s

en: Previous page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Providing the details of your calendar plugin and settings (located below) helps our support team troubleshoot an issue faster. %s
lt: Pateikę išsamią kalendoriaus papildinio ir nustatymų informaciją (esančius toliau), mūsų palaikymo komanda padės greičiau pašalinti triktis. %s

en: Publishing Control
lt: Publikavimo valdymas

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Random Images
lt: Atsitiktiniai vaizdai

en: Rate It
lt: Įvertinkite

en: Rating:
lt: Įvertinimas:

en: Re-run preview
lt: Iš naujo paleiskite peržiūrą

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

[ctx: Read more about deprecation of legacy views.]
en: Read more
lt: Daugiau informacijos

en: Read more about our support policy
lt: Skaitykite daugiau apie mūsų palaikymo politiką

en: Read more.
lt: Skaityti daugiau.

en: Recurring
lt: Pasikartojantis

en: Recurring event
lt: Pasikartojantis renginys

en: Recurring events & series
lt: Pasikartojantys renginiai ir serijos

en: Release notes
lt: Laidos pastabos

en: Remove Image
lt: Ištrinti paveikslėlį

[ctx: Removes a zapier page from the list of Zapier live pages.]
en: Revoke
lt: Atšaukti

en: Requires:
lt: Būtina:

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Return to Plugins page
lt: Grįžti į įskiepių puslapį

en: Return to WordPress Updates
lt: Grįžti į WordPress atnaujinimus

en: Returns the documentation for TEC REST API in Swagger consumable format.
lt: Grąžina TEC REST API dokumentaciją, kurią galima naudoti su Swagger formatu.

en: Reunion
lt: Reunionas

en: Reverse migration
lt: Atvirkštinė migracija

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
lt: Perrašymo taisyklės išvalytos šio pagalbos puslapio krovimo metu. Yra tikimybė, kad įskiepyje ar temoje įvykdomas perrašymo taisyklių išvalymas!

en: Rhode Island
lt: Rod Ailandas

en: Right here
lt: Štai čia

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Švento Pjero ir Mikelono salos

en: Saint Vincent and The Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sat
lt: Š

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save over 20%
lt: Sutaupyk daugiau kaip 20%

en: Save over 25%
lt: Sutaupyk daugiau kaip 25%

en: Schedule:
lt: Tvarkaraštis:

[ctx: Scheduled label.]
en: Scheduled
lt: Suplanuotas

en: Search
lt: Paieška

en: Search %s
lt: Ieškoti %s

en: Search %s Categories
lt: Ieškoti %s kategorijas

en: Search for %s
lt: Ieškoti %s

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Select %s
lt: Pasirinkti %s

en: Select Color
lt: Pasirinkti spalvą

en: Select Image
lt: Pasirinkti paveikslėlį

en: Select a Country:
lt: Pasirinkite šalį:

en: Select a State:
lt: Pasirinkite valstiją:

en: Select all pages
lt: Pasirinkti visus puslapius

en: Select an image
lt: Pasirinkite paveiksliuką

en: Select date.
lt: Pasirinkti datą

en: Sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees for free with Event Tickets.
lt: Parduokite bilietus, rinkite RSVP ir tvarkykite dalyvius nemokamai naudodami renginių bilietus.

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Sep
lt: Rgs

en: September
lt: Rugsėjis

en: Serbia
lt: Serbija

en: Set Font Colors
lt: Nustatyti šrifto spalvą

en: Set Font Size
lt: Pasirinkti šrifto dydį

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
lt: Nustatykite numatytąjį valiutos simbolį renginių kainoms. Atkreipkite dėmesį, kad tai tik paveiks ateities renginius, ir pakeitimai nebus taikomi atgaline data.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings overview
lt: Nuostatų apžvalga

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Seychelles
lt: Seišeliai

en: Share your system info
lt: Pasidalykite savo sistemos informacija

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Element
lt: Rodyti Elementą

en: Show The Events Calendar link
lt: Rodyti Renginių Kalendoriaus nuorodą

en: Show comments
lt: Rodyti komentarus

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
lt: Rodyti renginius su kitais puslapio pranešimais. Kai šis langelis pažymėtas, renginiai taipogi atsirandinės ir numatytame renginių puslapyje.

en: Show more upcoming %1$s
lt: Rodyti daugiau artėjančių %1$s

en: Show past %1$s
lt: Rodyti įvykusius %1$s

en: Show time zone
lt: Rodyti laiko juostą

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Sign Up
lt: Užsiregistruoti

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Single event URL slug
lt: Vieno renginio URL nuorodos trumpinys

en: Skeleton Styles
lt: Griaučių stiliai

en: Slovakia (Slovak Republic)
lt: Slovakija (Slovakijos Respublika)

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono Salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: Sometimes things just don’t work as expected. We’ve created a wealth of resources to get you back on track.
lt: Kartais viskas tiesiog neveikia taip, kaip tikėtasi. Sukūrėme daug išteklių, kad galėtume grįžti į kelią.

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
lt: Gaila, bet Renginių Kalendoriui reikia PHP %s ar aukštesnės. Kreipkitės į prieglobos administratorių, kad sukurtų jums naujesnės PHP aplinką.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
lt: Atsiprašome, Renginių Kalendorius reikalauja Wordpress %s ar naujesnės. Prašome atnaujinti Wordpress.

en: Sorry, key validation server is not available.
lt: Deja, rakto tikrinimo serveris neprieinamas.

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South Carolina
lt: Pietų Karolina

en: South Dakota
lt: Pietų Dakota

en: South Georgia, South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija, Pietų Sandvičo Salos

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Start Here
lt: Pradėkite čia

en: Start migration
lt: Pradėti migraciją

en: Start selling tickets to your Events
lt: Pradėti pardavinėti bilietus tavo renginiui

en: Start selling tickets to your events
lt: Pradėti pardavinėti bilietus jūsų renginiui

en: Start:
lt: Pradžia:

en: State or Province:
lt: Valstija arba provincija:

en: Step 2 of 2
lt: Etapas 2 iš 2

en: Subscribe to calendar
lt: Prenumeruoti kalendorių

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suggested text:
lt: Siūlomas tekstas

en: Sun
lt: S

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Support
lt: Pagalba

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
lt: Svalbardos ir Jan Majeno salos

en: Swaziland
lt: Svazilendas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syrian Arab Republic
lt: Sirijos Arabų Respublika

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: TEC Power Automate REST API allows direct connections to making Power Automate Connectors.
lt: TEC Power Automate REST API leidžia tiesiogines jungtis kuriant Power Automate jungiklius.

en: TEC Zapier REST API allows direct connections to making Zapier Zaps.
lt: TEC Zapier REST API leidžia tiesiogines jungtis kuriant Zapier Zaps.

en: Tags:
lt: Žymos:

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tanzania, United Republic of
lt: Jungtinė Tanzanijos Respublika

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
lt: Šablono perrašymai tūrėtų būti perkelti į teisingą subdirektoriją: %s

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
lt: Šablono perrašymai tūrėtų būti perkelti į teisingą subdirektoriją: tribe_get_template_part('%s')

en: Temporary file not found. Could not save %s.
lt: Laikinas failas nerastas. Nepavyko įrašyti %s.

en: Tennessee
lt: Tenesis

en: Terms
lt: Terminai

en: Test for conflicts
lt: Konfliktų testas

en: Texas
lt: Teksasas

[ctx: Text for link to the add-ons page.]
en: Check out the available add-ons.
lt: Peržiūrėkite galimus priedus.

[ctx: Text label for control to hide restricted events on main calendar views.]
en: Hide restricted events on calendar views.
lt: Paslėpti apribotus renginius kalendoriuje peržiūrėti.

en: Thailand
lt: Tailandas

[ctx: The "Create or Find {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Create or Find %s
lt: Sukurti arba rasti %s

[ctx: The "Find Events" button color setting label.]
en: Find Events Button Color
lt: „Rasti renginį“ mygtuko spalva

[ctx: The "Find Events" button text color setting label.]
en: Find Events Button Text
lt: „Rasti renginį“ mygtuko tekstas

[ctx: The "Find a {post type name}" label for custom linked post types that are *not* Venues or Organizers]
en: Find %1$s %2$s
lt: Rasti %1$s %2$s

en: The #1 calendar for WordPress
lt: „WordPress“ kalendorius Nr. 1

[ctx: The Events Bar background color setting label.]
en: Background Color
lt: Fono spalva

[ctx: The Events Bar border color setting label.]
en: Border Color
lt: Kraštinės spalva

[ctx: The Events Bar icon color setting label.]
en: Icons
lt: Piktogramos

en: The Events Calendar
lt: Renginių kalendorius

en: The Events Calendar Context
lt: Renginių kalendoriaus kontekstas

en: The Events Calendar important notice icon
lt: Renginių kalendoriaus svarbaus pranešimo piktograma

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events. Beautiful. Solid. Awesome.
lt: Renginių kalendorius - tai kruopščiai sukurtas papildomas įskiepis, kuris leidžia lengvai bendrinti įvykius. Gražus. Solidus. Nuostabus.

en: The Events Calendar: Custom Tables v1 - error
lt: Įvykių kalendorius: tinkintos lentelės v1 – klaida

en: The URL to the event page
lt: URL į renginio puslapį

[ctx: The US state Georgia]
en: Georgia
lt: Džiordžija

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
lt[0]: Aukščiau nurodytas nustatymas nebuvo išsaugotas. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.
lt[1]: Aukščiau nurodyti nustatymai nebuvo išsaugoti. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.
lt[2]: Aukščiau nurodytų nustatymų nebuvo išsaugota. Kiti nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti.

[ctx: The associated field is required.]
en: ( required )
lt: (privalomas)

en: The cost currency symbol
lt: Savikainos valiutos simbolis

[ctx: The country]
en: Georgia
lt: Gruzija

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
lt: Valiutos simbolis paprastai būna prieš reikšmę. Įgalinus šią parinktį, simbolis bus už reikšmės.

[ctx: The datepicker label when the range start is now.]
en: Now
lt: Dabar

[ctx: The datepicker range definition when no events are found (for mobile).]
en: Upcoming
lt: Artėjantys

[ctx: The datepicker range definition when no events are found.]
en: Upcoming
lt: Artėjantys

[ctx: The datepicker range definition when no more pages of events exist.]
en: Upcoming
lt: Artėjantys

[ctx: The default text for the 'today' button's title and aria-label on the Week View.]
en: Click to select the current month
lt: Spauskite čia pasirinkti šį mėnesį

[ctx: The default text label for the "today" button on main calendar views.]
en: Today
lt: Šiandien

[ctx: The default text label for the "today" button on the Month View.]
en: This Month
lt: Šis mėnuo

[ctx: The default title of the List Widget.]
en: Upcoming Events
lt: Artimiausi renginiai

[ctx: The default title text for the today button.]
en: Click to select today's date
lt: Spauskite čia pasirinkti šiandienos datą

[ctx: The description of the List Widget.]
en: Shows a list of upcoming events.
lt: Parodo renginių sąrašą.

[ctx: The dismissible privacy message.]
en: Congratulations on installing Event Automator! Please read our %1$sPrivacy vs Data Automation: What You Need to Know%2$s knowledgebase article.
lt: Sveikiname įdiegus Event Automator! Prašome perskaityti mūsų %1$sPrivatumo ir duomenų automatizavimo: ką reikia žinoti%2$s žinių bazės straipsnį.

en: The event %s cannot be migrated because we do not yet support tickets on recurring events. Remove the tickets or wait to migrate until a path is available (%sRead more%s).
lt: Įvykio %s negalima perkelti, nes dar nepalaikome pasikartojančių įvykių bilietų. Pašalinkite bilietus arba palaukite, kol bus perkeltas kelias, kol atsiras kelias (%sSkaityti daugiau%s).

en: The event %s generated an error: Cannot enqueue action to migrate Event with post ID %s. Your site may be under high load and unable to process the necessary requests. Try again later.
lt: Įvykis %s sugeneravo klaidą: Neįmanoma įtraukti veiksmo į eilę, norint perkelti įvykį su įrašo ID %s. Jūsų svetainė gali būti labai apkrauta ir negali apdoroti reikiamų užklausų. Pabandyti dar kartą vėliau.

en: The event %s generated an error: Migration was canceled. Please try again.
lt: Įvykis %s sukėlė klaidą: perkėlimas atšauktas. Prašau, pabandykite dar kartą.

en: The event %s generated an error: The "die" or "exit" function was called during the migration process; output: %s. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
lt: Įvykis %s sugeneravo klaidą: „mirti“ arba „išeiti“ funkcija buvo iškviesta perkėlimo proceso metu; išvestis: %s. Bandykite dar kartą arba peržiūrėkite mūsų %sTrikčių šalinimo%s patarimus.

en: The event %s generated an error: [%s]. Please try again or check out our %sTroubleshooting%s tips.
lt: Įvykis %s sugeneravo klaidą: [%s]. Bandykite dar kartą arba peržiūrėkite mūsų %sTrikčių šalinimo%s patarimus.

en: The event %s generated an error: [%s]. Update the event and try again, or check out our %sTroubleshooting%s tips.
lt: Įvykis %s sugeneravo klaidą: [%s]. Atnaujinkite įvykį ir bandykite dar kartą arba peržiūrėkite %sTrikčių šalinimo%s patarimus.

en: The event author ID
lt: Renginio autoriaus ID

en: The event categories
lt: Renginio kategorijos

en: The event category description
lt: Renginio kategorijos aprašymas

en: The event category name
lt: Renginio kategorijos pavadinimas

en: The event cost
lt: Renginio kaina

en: The event could not be deleted
lt: Renginio pašalinti nepavyko

en: The event could not be updated
lt: Renginys negalėjo būti atnaujintas

en: The event creation date in the site time zone
lt: Renginio sukūrimo data tinklalapio laiko juostoje

en: The event description
lt: Renginio aprašymas

en: The event end date and time
lt: Renginio pabaigos data ir laikas

en: The event excerpt
lt: Renginio ištrauka

en: The event is already trashed
lt: Renginys jau yra šiukšlinėje

en: The event long description
lt: Renginio aprašymas

en: The event name
lt: Renginio pavadinimas

en: The event organizers
lt: Renginio organizatoriai

en: The event post status
lt: Renginio įrašo būsena

en: The event publication date
lt: Renginio paskelbimo data

en: The event publication date (UTC time zone)
lt: Renginio paskelbimo data (UTC laiko juosta)

en: The event short description
lt: Trumpas renginio aprašymas

en: The event start date and time
lt: Renginio pradžios data ir laikas

en: The event status
lt: Renginio būklė

en: The event tags
lt: Renginio žymės

en: The event time zone
lt: Renginio laiko juosta

en: The event title
lt: Renginio pavadinimas

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Date and Time
lt: Renginio data ir laikas

[ctx: The event title color setting label.]
en: Event Title
lt: Renginio pavadibimas

en: The event venue
lt: Renginio vieta

[ctx: The events bar text color setting label.]
en: Text Color
lt: Teksto spalva

en: The following fields are required for a successful import:
lt: Šie laukai būtini sėkmingam importavimui:

[ctx: The label for the amount of events to show in the List Widget.]
en: Show:
lt: Rodyti:

[ctx: The label for the field of the title of the List Widget.]
en: Title:
lt: Pavadinimas:

[ctx: The label of the event status select.]
en: Set status:
lt: Nustatyti būseną:

[ctx: The label of the users dropdown for an integration.]
en: Users
lt: Vartotojai

[ctx: The legend for the Zapier endpoint dashboard.]
en: Endpoint Dashboard
lt: Galinio taško valdymo skydelis

[ctx: The link color setting label.]
en: Link Color
lt: Nuorodų spalva

[ctx: The message to display to confirm a user would like to clear a endpoint queue.]
en: Are you sure you want to clear this Endpoint queue? This operation cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite išvalyti šio galinio taško lauką? Šios operacijos negalima atšaukti.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to delete a Power Automate connection.]
en: Are you sure you want to delete this Power Automate connection? This operation cannot be undone. Existing Power Automate connections using this connection will no longer work.
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį Power Automate ryšį? Šios operacijos negalima atšaukti. Esami Power Automate ryšiai, naudojantys šį ryšį, nebeveiks.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to disable a queue endpoint.]
en: Are you sure you want to disable this Endpoint? This action will clear the queue and the last access. This operation cannot be undone.
lt: Ar tikrai norite išjungti šį galinį tašką? Ši operacija išvalys lauką ir paskutinį prieigos duomenį. Šios operacijos negalima atšaukti.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to disable an authorize endpoint.]
en: Are you sure you want to disable this Endpoint? This action will prevent this integration from being able to create an access token.
lt: Ar tikrai norite išjungti šį galinį tašką? Ši operacija neleis šiai integracijai sukurti prieigos rakto.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to enable an endpoint.]
en: Are you sure you want to enable this Endpoint?
lt: Ar tikrai norite įjungti šiuos elementus?

[ctx: The message to display to confirm a user would like to revoke a Zapier API Key pair.]
en: Are you sure you want to revoke this Zapier API Key pair? This operation cannot be undone. Existing Zapier connections tied to this API Key will no longer work.
lt: Ar tikrai norite atšaukti šią Zapier API rakto porą? Šios operacijos negalima atšaukti. Esami Zapier ryšiai, susiję su šiuo API raktu, nebeveiks.

[ctx: The message to display to confirm a user would like to revoke a Zapier connection.]
en: Are you sure you want to revoke this Zapier connection? This operation cannot be undone. Existing Zapier connections tied will no longer work.
lt: Ar tikrai norite atšaukti šį Zapier ryšį? Šios operacijos negalima atšaukti. Esami Zapier ryšiai nebeveiks.

en: The organizer could not be created from the provided data
lt: Iš pateiktų duomenų organizatoriaus sukurti negalima

en: The organizer could not be deleted
lt: Organizatoriaus pašalinti negalima

en: The organizer could not be updated
lt: Organizatoriaus atnaujinti nepavyko

en: The organizer description
lt: Organizatoriaus aprašymas

en: The organizer e-mail address
lt: Organizatoriaus el. pašto adresas

en: The organizer is already trashed
lt: Organizatorius jau ištrintas

en: The organizer post status
lt: Organizatoriaus įrašo būsena

en: The organizer status
lt: Organizatoriaus būsena

[ctx: The placeholder for the Zapier API Key name.]
en: Enter an API Key description
lt: Įveskite API rakto aprašymą

[ctx: The placeholder for the dropdown to select a user.]
en: Select a User
lt: Pasirinkti vartotoją

[ctx: The placeholder for the event status select.]
en: Select an Event Status
lt: Pasirinkti renginio būseną

en: The position of the currency symbol in the cost string
lt: Valiutos simbolio padėtis savikainoje

en: The provided linked post ID is not valid
lt: Pateiktas pašto kodas negalioja

en: The request was sent insecurely.
lt: Užklausa buvo išsiųsta nesaugiai.

en: The request wasn't sent from this tab.
lt: Užklausa nebuvo išsiųsta iš šio skirtuko.

en: The requested event term archive page does not exist
lt: Pageidaujamo renginio laiko archyvo puslapis neegzistuoja

en: The requested organizer archive page does not exist
lt: Pageidaujamo renginio organizatoriaus archyvo puslapis neegzistuoja

en: The requested organizer is not accessible
lt: Pageidaujamas organizatorius negalimas

en: The requested venue archive page does not exist
lt: Pageidaujamo renginio vietos archyvo puslapis neegzistuoja

en: The requested venue is not accessible
lt: Pageidaujama renginio vieta negalima

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key last access.]
en: The last access for the Zapier API Key.
lt: Paskutinė prieiga Zapier API raktui.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key name.]
en: Enter an API Key description.
lt: Įveskite API rakto aprašymą.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key name.]
en: The name for the Zapier API Key.
lt: Zapier API rakto pavadinimas.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key permissions.]
en: The permissions for the Zapier API Key.
lt: Zapier API rakto teisės.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier API Key user.]
en: The user for the Zapier API Key.
lt: Vartotojas Zapier API raktui.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint last access when disabled.]
en: The last access is disabled as this endpoint is disabled.
lt: Paskutinė prieiga yra išjungta, nes šis galinis taškas yra išjungtas.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint last access.]
en: The last access for the Zapier endpoint.
lt: Paskutinė prieiga Zapier galiniam taškui.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint name.]
en: The name for the Zapier endpoint.
lt: Zapier galinio taško pavadinimas.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint queue when disabled.]
en: The Queue is disabled for this Zapier endpoint.
lt: Laukas (Queue) yra išjungtas šiam Zapier galiniam taškui.

[ctx: The screen reader text of the label for the Zapier Endpoint Dashboard endpoint queue.]
en: The Queue for the Zapier endpoint.
lt: Zapier galinio taško laukimas (Queue).

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint last access when disabled.]
en: The last access is disabled as this endpoint is disabled.
lt: Paskutinė prieiga yra išjungta, nes šis galinis taškas yra išjungtas.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint last access.]
en: The last access for the integration endpoint.
lt: Paskutinė prieiga integracijai galinio taško.

[ctx: The screen reader text of the label for the integration endpoint Dashboard endpoint name.]
en: The name for the integration endpoint.
lt: Integracijos galinio taško pavadinimas.

en: The settings below control the display of your calendar. If things don't look right, try switching between the two style sheet options or pick a page template from your theme (not available on block themes).
lt: Toliau pateikti nustatymai valdo jūsų kalendoriaus rodymą. Jei viskas atrodo ne taip, pabandykite perjungti dvi stiliaus lapo parinktis arba pasirinkite puslapio šabloną iš savo temos (negalima blokinėse temose).

[ctx: The text label for the Day View.]
en: Day
lt: Diena

[ctx: The text label for the List View.]
en: List
lt: Sąrašas

[ctx: The text label for the Month View.]
en: Month
lt: Mėnuo

[ctx: The title (hover text) for the premium view indicator.]
en: Get Events Calendar Pro to use this View.
lt: Gaukite Events Calendar Pro, kad galėtumėte naudoti šį rodinį.

en: The user is not authorized to create event categories
lt: Šis naudotojas neturi teisės kurti renginių kategorijų

en: The user is not authorized to create events
lt: Šis naudotojas neturi teisės kurti įvykių

en: The venue author ID
lt: Renginio vietos autoriaus ID

en: The venue could not be created from the provided data
lt: Iš pateiktų duomenų renginio vietos sukurti negalima

en: The venue could not be deleted
lt: Renginio vietos pašalinti negalima

en: The venue could not be updated
lt: Renginio vietos atnaujinti nepavyko

en: The venue description
lt: Renginio vietos aprašymas

en: The venue is already trashed
lt: Renginio vieta jau ištrinta

en: The venue post status
lt: Renginio vietos įrašo būsena

en: The venue publication date
lt: Renginio vietos paskelbimo data

en: The venue publication date (UTC time zone)
lt: Renginio vietos paskelbimo data (UTC laiko zona)

en: The venue state and province
lt: Renginio vieta ir provincija

en: The venue status
lt: Renginio vietos būsena

en: The venue with the specified ID could not be deleted.
lt: Renginio vieta su nurodytu ID negalėjo būti ištrinta.

en: The venue with the specified ID has been deleted already.
lt: Renginio vieta su nurodytu ID jau ištrinta.

en: There are no fields set up for this tab yet.
lt: Kol kas nėra jokių laukų nustatymų šiam skirtukui.

en: There is a new version of %1$s available. %2$s
lt: Yra nauja %1$s versija. %2$s

en: There is a solution for every problem
lt: Kiekvienai problemai yra sprendimas

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong> this month.
lt: Nėra rezultatų <strong>"%1$s"</strong> mėnesyje.

en: There were no results found for <strong>"%1$s"</strong>.
lt: Nerasta jokių rezultatų <strong>"%1$s"</strong>.

en: There were no results found for this view.
lt: Šioje peržiūroje nėra rezultatų. Eiti į artimiausius renginius.

en: There were no results found for this view. %1$s
lt: Šioje peržiūroje nėra rezultatų. %1$s

en: There were no results found.
lt: Nerasta jokių rezultatų.

en: This %s has passed.
lt: Šis %s jau įvyko.

en: This calendar is powered by The Events Calendar.
lt: Šis kalendorius sukurtas naudojant The Events Calendar įskiepį.

en: This is where all of the global network settings for The Events Calendar can be modified.
lt: Tai vieta kur visi Modern Tribe Renginių Kalendoriaus tinklo parametrai gali būti keičiami.

en: Three weeks
lt: Trys savaitės

en: Thu
lt: Kt

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Ticket Email Settings
lt: Bilietų el. laiškų nustatymai

en: Ticket sales and RSVPs will be paused until migration is complete.
lt: Bilietų pardavimas ir atsakymai bus pristabdyti, kol bus baigtas perkėlimas.

en: Ticket scanning with mobile app
lt: Bilietų skenavimas su mobiliąja programėle

en: Tickets
lt: Bilietai

en: Time &amp; Date
lt: Laikas &amp; Data

en: Time Zone:
lt: Laiko juosta

en: Time range separator
lt: Laiko diapazono skirtukas

en: Time zone mode
lt: Laiko juostos režimas

en: Time:
lt: Laikas:

[ctx: Title for the editing section of the general settings.]
en: Editing
lt: Koreguoti

[ctx: Title for the maintenance section of the general settings.]
en: Maintenance
lt: Priežiūra

[ctx: Title for the viewing section of the general settings.]
en: Viewing
lt: Peržiūrėti

en: To begin using %2$s, please install (or upgrade) and activate %3$s.
lt: Norėdami pradėti naudotis %2$s, įdiekite (arba atnaujinkite) ir aktyvuokite %3$s.

en: To complete this major calendar upgrade, you need to migrate your events to the new data storage system. Once migration finishes, you can take advantage of all the cool new 6.0 features!
lt: Norėdami užbaigti šį svarbų kalendoriaus atnaujinimą, turite perkelti įvykius į naują duomenų saugojimo sistemą. Kai perkėlimas bus baigtas, galėsite pasinaudoti visomis šauniomis naujomis 6.0 funkcijomis!

en: Today
lt: Šiandien

en: Togo
lt: Togas

en: Total events previewed:
lt: Iš viso peržiūrėti renginiai:

en: Translations
lt: Vertimai

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Troubleshoot
lt: Trikdžių šalinimas

en: Troubleshooting
lt: Trikčių šalinimas

en: Troubleshooting Page
lt: Trikčių šalinimas

en: Tue
lt: An

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Turks and Caicos Islands
lt: Terkso ir Kaikoso salos

en: Two months
lt: Du mėnesiai

en: Two weeks
lt: Dvi savaitės

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstijų mažosios aplinkinės salos

en: Unknown or not set
lt: Nežinoma arba nenustatyta

en: Unknown strategy applied to this event.
lt: Šiam įvykiui pritaikyta nežinoma strategija.

en: Unnamed %s
lt: Nepavadintas %s

en: Unnamed Venue
lt: Vieta be pavadinimo

en: Upcoming %s
lt: Artimiausi %s

en: Update %s Category
lt: Atnaujinti %s kategoriją

en: Update Time Zone Data
lt: Atnaujinti laiko juostos duomenis

en: Update complete: time zone data has been added to all events in the database.
lt: Atnaujinimas baigtas: laiko juostos duomenys buvo pridėti prie renginių informacijos.

en: Update now to version %s.
lt: Atnaujinkite dabar į versiją %s.

en: Upgrade Plugin
lt: Atnaujinti įskiepį

en: Upgrade is not Available
lt: Atnaujinimas nepasiekiamas

en: Upgrade your %1$s
lt: Patobulinkite savo %1$s

en: Upgrade your calendar.
lt: Atnaujinkite savo kalendorių

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Use General
lt: Naudoti įprastą

en: Use this image
lt: Naudoti šį paveikslėlį

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
lt: Naudokite tai, kad pasidalintumėte kalendoriaus duomenimis su Google kalendoriumi, Apple iCal ir kitomis suderinamomis programomis

[ctx: User header label for the settings listing of Zapier API Key Pairs.]
en: User
lt: Vartotojas

en: Utah
lt: Juta

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Valid Key! Expires on %s
lt: Galiojantis raktas! Galiojimas baigiasi %s

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Venue
lt: Vieta

en: Venue Address
lt: Vietos adresas

en: Venue Address 2
lt: Vietos adresas 2

en: Venue City
lt: Vietos miestas

en: Venue Country
lt: Vietos šalis

en: Venue Description
lt: Vietos aprašymas

en: Venue Name
lt: Vietos pavadinimas

en: Venue Phone
lt: Vietos telefono nr.

en: Venue State/Province
lt: Vietos valstija/provincija

en: Venue Website
lt: Vietos interneto svetainė

en: Venue Zip
lt: Vietos pašto kodas

en: Venue location map
lt: Vietos žemėlapis

en: Venues
lt: Vietos

en: Venues should be related to this event
lt: Vietos turėtų būti susijusios su šiuo renginiu

en: Venues should have events associated to them
lt: Vietose turėtų būti su jomis susiję renginiai

en: Venues should have upcoming events associated to them
lt: Vietose turėtų būti su jomis susiję artėjantys renginiai

en: Vermont
lt: Vermontas

en: Viet Nam
lt: Vietnamas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: View %s
lt: Peržiūrėti %s

en: View All Add-Ons
lt: Peržiūrėti visus papildinius

en: View Calendar
lt: Peržiūrėti kalendorių

en: View Events
lt: Peržiūrėti renginius

en: View My Calendar
lt: Peržiūrėti Mano kalendorių

en: View all %s
lt: Peržiūrėti visus %s

en: View article
lt: Žiūrėti straipsnį

en: View more %1$s.
lt: Rodyti daugiau %1$s.įrašų

en: View the error report
lt: Peržiūrėti klaidos ataskaitą

en: View the migration report
lt: Peržiūrėti migracijos ataskaitą

en: Viewing
lt: Peržiūrėti

en: Virgin Islands (British)
lt: Mergelių salos (Britų)

en: Virgin Islands (U.S.)
lt: Mergelių salos (JAV)

en: Virginia
lt: Virdžinija

en: Virtual Events
lt: Virtualūs renginiai

en: Visit the Add-on Page
lt: Apsilankykite papildinio puslapyje

en: Wallis and Futuna Islands
lt: Voliso ir Futūnos salos

en: Want this emailed to you?
lt: Norite, kad tai būtų išsiųsta Jums el. paštu?

en: Washington
lt: Vašingtonas

en: We detected one or more events that cannot be properly migrated. Please review the report below for more information. These issues must be resolved before you can migrate your site. Once you have updated or removed problematic events, please re-run the migration preview.
lt: Aptikome vieną ar daugiau įvykių, kurių negalima tinkamai perkelti. Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite toliau pateiktą ataskaitą. Šios problemos turi būti išspręstos prieš perkeliant svetainę. Kai atnaujinsite arba pašalinsite probleminius įvykius, iš naujo paleiskite perkėlimo peržiūrą.

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
lt: Mes siunčiame nuolaidas mūsų pagrindiniams vartotojams per naujienlaiškius.

en: Website:
lt: Interneto svetainė:

en: Wed
lt: Tr

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: West Virginia
lt: Vakarų Virdžinija

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: When importing from an event source, this is the maximum number of events that will be imported; on slower websites this may impact the success of imports. Setting this to a smaller number may improve results.
lt: Importuojant iš renginio šaltinio, tai yra didžiausias įvykių, kurie bus importuojami, skaičius. Tai gali turėti įtakos importavimo sėkmei, jei tinklalapis lėtesnis. Nustatant importą mažesniam skaičiui gali pagerinti rezultatus.

en: Where's my calendar?
lt: Kur mano kalendorius?

en: Whether events linked to the venue should show a map link or not
lt: Ar su renginiais susiję vietos turėtų rodyti žemėlapio nuorodą ar ne

en: Whether events linked to the venue should show a map or not
lt: Ar su renginiais susijusiose vietose turėtų būti rodomas žemėlapis, ar ne

en: Whether the event lasts the whole day or not
lt: Ar renginys trunka visą dieną, ar ne

en: Whether the event should show a map or not
lt: Ar renginyje turėtų būti rodomas žemėlapis, ar ne

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Wisconsin
lt: Viskonsinas

en: Wyoming
lt: Vajomingas

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Yes
lt: Taip

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
lt: Jūs naudojates Versija %s ir nusipelnėte apkabinimo :-)

en: You are up to date!
lt: Naudojatės naujausia versija!

en: You don't have permission to do that.
lt: Jūs neturite leidimo tai daryti.

en: You must select at least one view.
lt: Turite pasirinkti bent vieną peržiūrą.

en: You must update your version of Events Calendar Pro for access to calendar upgrades.
lt: Turite atnaujinti Events Calendar Pro versiją, kad galėtumėte pasiekti kalendoriaus naujinimus.

en: You need to upgrade!
lt: Turite atnaujinti!

en: You're almost there! Activate Event Tickets for free and you'll be able to sell tickets, collect RSVPs, and manage attendees all from your Dashboard.
lt: Tu beveik čia! Nemokamai suaktyvinkite renginių bilietus ir galėsite parduoti bilietus, rinkti atsakymus ir tvarkyti dalyvius iš savo prietaisų skydelio.

en: You've requested a non-existent tab.
lt: Pareikalavote neegzistuojančio skirtuko.

en: Your email
lt: Jūsų el. paštas

en: Your form had the following errors:
lt: Jūsų formoje buvo tokios klaidos:

en: Your license is invalid
lt: Jūsų licencija negalioja

en: Your license is valid
lt: Jūsų licencija galioja

en: Zambia
lt: Zambija

[ctx: Zapier API Key Connection generated message.]
en: Zapier API Key Connection generated.
lt: Zapier API rakto ryšys sugeneruotas.

[ctx: Zapier API Key authorization error for API Key user not loading.]
en: Zapier API Key could not load the WordPress user.
lt: Zapier API rakto nepavyko įkelti WordPress vartotojo.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key name.]
en: Zapier API Key is missing a name.
lt: Zapier API rakto trūksta pavadinimo.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key permissions.]
en: Zapier API Key is missing permissions.
lt: Zapier API rakto trūksta teisių.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no API Key user id.]
en: Zapier API Key is a user id.
lt: Zapier API rakto ID yra vartotojo ID.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer ID is required to Authorize Zapier API Keys.
lt: Vartotojo ID yra būtinas norint įgalinti Zapier API raktus.

[ctx: Zapier API Key authorization error for no consumer secret.]
en: Consumer Secret is required to Authorize Zapier API Keys.
lt: Vartotojo slaptažodis yra būtinas norint įgalinti Zapier API raktus.

[ctx: Zapier API Key authorization error for the consumer secrets not matching.]
en: Consumer Secret does not match.
lt: Vartotojo slaptažodis nesutampa.

[ctx: Zapier API Key pair could not be deleted failure message.]
en: Zapier API Key pair was not deleted
lt: Zapier API rakto pora nebuvo ištrinta.

[ctx: Zapier API Key pair generated message.]
en: Zapier API Key pair generated.
lt: Zapier API rakto pora sugeneruota.

[ctx: Zapier API Key pair has been deleted success message.]
en: Zapier API Key pair was successfully deleted
lt: Zapier API rakto pora buvo sėkmingai ištrinta.

[ctx: Zapier API Key pair is missing information to delete failure message.]
en: Zapier API Key pair was not deleted, the consumer id or the API Key information were not found.
lt: Zapier API rakto pora nebuvo ištrinta, vartotojo ID arba API rakto informacija nerasta.

[ctx: Zapier API Key pair missing a name message.]
en: Zapier API Key pair missing a name.
lt: Zapier API rakto porai trūksta pavadinimo.

[ctx: Zapier API Key pair missing a user message.]
en: Zapier API Key pair missing a user id.
lt: Zapier API rakto porai trūksta vartotojo ID.

[ctx: Zapier API Key pair missing local id message.]
en: Zapier API Key pair missing the local id.
lt: Zapier API rakto porai trūksta vietinio ID.

[ctx: Zapier API Key pair missing permissions message.]
en: Zapier API Key pair missing permissions.
lt: Zapier API rakto porai trūksta teisių.

[ctx: Zapier API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the create events endpoint, please us a POST request.
lt: GET atsakymai nėra priimami įvykio kūrimo pabaigoje, prašome naudoti POST užklausą.

[ctx: Zapier API error for using GET request.]
en: GET responses not accepted on the update events endpoint, please us a PATCH request.
lt: GET atsakymai nėra priimami įvykių atnaujinimo pabaigoje, prašome naudoti PATCH užklausą.

[ctx: Zapier API failure message.]
en: Consumer ID failed to load, please check the value and try again.
lt: Vartotojo ID nepavyko įkelti, prašome patikrinti reikšmę ir pabandyti dar kartą.

[ctx: Zapier REST API authorize failure message.]
en: A required authentication parameter is missing or an input parameter is in the wrong format
lt: Trūksta privalomo autentifikavimo parametro arba įvesties parametras yra neteisingame formate.

[ctx: Zapier REST API authorize success message.]
en: Returns successful authentication
lt: Grąžina sėkmingą autentifikavimą.

[ctx: Zapier REST API description for consumer id parameter.]
en: The consumer id to authorize Zapier connection.
lt: Vartotojo ID, norint suteikti teisę prisijungti prie Zapier.

[ctx: Zapier REST API description for consumer secret parameter.]
en: The consumer secret to authorize Zapier connection.
lt: Vartotojo slaptažodis, norint suteikti teisę prisijungti prie Zapier.

[ctx: Zapier app name parameter.]
en: The app name of the Zapier connection.
lt: Zapier ryšio programėlės pavadinimas.

[ctx: Zapier settings endpoint dashboard header]
en: Zapier Endpoint Dashboard
lt: Zapier galinio taško valdymo skydelis

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Daily
lt: Kas dieną

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 15 minutes
lt: Kas 15 minučių

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Every 30 Minutes
lt: Kas 30 minučių

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Hourly
lt: Kas valandą

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Monthly
lt: Kas mėnesį

[ctx: aggregator schedule frequency]
en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: all
lt: visi

[ctx: all events slug]
en: all
lt: visi

en: and
lt: ir

en: based on %s version
lt: remiantis %s versija

en: category
lt: kategorija

[ctx: category list label]
en: %s Category | %s Categories
lt[0]: %s kategorija
lt[1]: %s kategorijos
lt[2]: %s kategorijų

en: click here
lt: spauskite čia

[ctx: column name]
en: When
lt: Kada

en: day
lt: diena

[ctx: day_view]
en: %1$s for %2$s
lt: %2$s %1$s

en: delete
lt: ištrinti

en: edit Events settings.
lt: redaguoti Renginių nustatymus

[ctx: endpoint could not be enabled it error message.]
en: Endpoint was not disabled
lt: Galinis taškas nebuvo išjungtas.

[ctx: endpoint could not be enabled it error message.]
en: Endpoint was not enabled
lt: Galinis taškas nebuvo įgalintas.

[ctx: endpoint id is missing information to enable it.]
en: Endpoint was not enabled, the endpoint id was not found.
lt: Galinis taškas nebuvo įgalintas, nes galinio taško ID nebuvo rasta.

en: event
lt: renginys

en: events
lt: renginiai

[ctx: featured events slug]
en: featured
lt: rekomenduojama

[ctx: featured events title]
en: Featured %s
lt: Siūlomas %s

[ctx: iCal feed description]
en: Events for %s
lt: %s renginiai

en: list
lt: sąrašas

en: list of available functions
lt: galimų funkcijų sąrašas

en: logo icon
lt: logotipo piktograma

en: month
lt: mėnesis

[ctx: month view]
en: %1$s for %2$s
lt: %2$s %1$s

en: new
lt: naujas

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
lt: su funkcijos pavadinimu:

en: one month
lt: vienas mėnesis

en: organizer
lt: organizatorius

en: organizers
lt: organizatoriai

en: page
lt: puslapis

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
lt: %1$s iš %2$s

en: past
lt: įvykęs

en: post a thread
lt: paskelbti temą

[ctx: records]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Visi <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Visi <span class="count">(%s)</span>

en: see all
lt: žiūrėti viską

en: tag
lt: žymė

en: the event post name
lt: renginio įrašo pavadinimas

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
lt:  ir

en: the organizer post name
lt: organizatoriaus įrašo pavadinimas

en: the venue post ID
lt: Renginio vietos įrašo ID

en: the venue post name
lt: renginio vietos įrašo pavadinimas

en: today
lt: šiandien

en: two weeks
lt: dvi savaites

en: unknown
lt: nežinomas

en: unknown date
lt: nežinoma data

en: upcoming
lt: artimiausi

en: venue
lt: vieta

en: venues
lt: vietos

[ctx: was not cleared failure message.]
en: Endpoint was not cleared.
lt: Galinis taškas nebuvo išvalytas.
